Mazemhome Hakkında (Zeynep Başkaya)

Mazem, 1997 yılında şu anki faaliyet alanı olan kişiselleştirilmiş ev tekstili ve aksesuar sektöründen farklı olarak bahçe mobilyaları ithalatı konusuyla ilk defa marka olma girişimlerini başlatmıştır. Bu serüvenin adını aile bireylerinin isimlerinin ilk harfleri oluşturmuş olup, bu yaklaşımıyla Mazem'in aileye, geleneklere, emeğe verdiği değerin ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu ortaya koymuştur.

2016 yılından günümüze geleneksel çizgileri modern dokunuşuyla işlemeye başlayan, benzersiz ve kişiye özel tekstil ürünleri tasarlama hedefiyle yola yeniden çıkan marka; artık Mazemhome ismiyle varlığını gösteriyor. İplikten kumaşa, ketenden ipeğe tüm üretim süreçlerinde birinci sınıf, doğal ve çevre dostu ham madde kullanımıyla geliştirilen ürünleri markanın en büyük gücü ve idealidir. Mazemhome tasarladığı tüm ürünlerle zarif ve dekoratif ev yaşamını ayrıcalıklı olarak gören seçici bireylerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor ve kaliteyi hep yukarıda tutarak bu hedefine doğru ilerlemeye devam ediyor.

Mazemhome benzersiz desen, motif ve kompozisyonla tasarlanan çağdaş ürünlerini Sizler için geliştirmeyi sürdürüp; hayatınıza değer katacak hizmetlerini hep aynı ilkelerle sunmaya çalışacaktır.

Zeynep Başkaya - Mazemhome Kurucusu Zeynep Başkaya - Mazemhome Kurucusu Zeynep Başkaya - Mazemhome Kurucusu

Zeynep Başkaya
Mazemhome Kurucusu